خرید لایسنس نرم افزاری

انواع لایسنس و تعرفه ها
آنلاین وی پی اس جهت سهولت استفاده مشترکین از خدمات لایسنس این بخش را جهت فروش لایسنس به صورت اصلی و اشتراکی راهندازی کرده است شما میتوانید با بهترین قیمت و بدون دردسر از خدمات لایسنس آنلاین وی پی اس بهره مند شوید،شایان ذکر است نصب کلیه لایسنس ها بر روی سرور های آنلاین وی پی اس بعد از خرید لایسنس از سایت رایگان میباشد.


Directadmin (دایرکت ادمین)
دایرکت ادمین،نام آشنای برای وبمستران ایرانی میباشد دایرکت ادمین یکی از محبوبترین و ارزانترین کنترل پنل های مدیریت سرور،سایت میباشد دایرکت ادمین توسط یک شرکت کانادایی ارائه میشود و از نظر تحریم هیچ مشکلی با کشور عزیزمان ایران ندارد با استفاده از این پنل میتوانید به راحتی یک یا چندین سایت روی سرور خود را مدیریت کنید و قابلتهای وب سرویس،ایمیل،دیتابیس و.... را به راحتی در اختیار شما قرار میدهد.

مشاهده پلن ها
Cpanel/Whm (سی پنل)
سی پنل،محبوبترین کنترل پنل مدیریت سرور های لینوکسی در جهان میباشد،سی پنل جزء برترین و پر سابقه ترین و محبوبترین کنترل پنل های مدیریت سرور های لینوکسی میباشد این پنل امکانات بسیاری دارد و از نظر رابط گرافیکی فوق العاده میباشد،این پنل ایران را تحریم کرده است اما از طریق فناوری های نوین آنلاین وی پی اس امکان نصب بر روی سرور های ایرانی آنلاین وی پی اس نیز میسر میباشد.

مشاهده پلن ها
plesk(پلسک)
پلسک،این کنترل پنل نیز یکی از قدیمیترین پنل های مدیریت سرور های لینوکسی و ویندوزی میباشد در ایران از این پنل بیشتر برای مدیریت سرور های ویندوز استفاده میباشد که با در اختیار داشتن رابط کاربری مناسب تجربه خوبی جهت مدیریت انواع سرویس ها و سایتها در پلسک را به کاربران میدهد.

مشاهده پلن ها
cloudlinux(کلود لینوکس)
کلود لینوکس،این نرم افزار طی چند سال اخیر توسط مجموعه نرم افزاری مستقر در هند ارائه شده است که به وسیله آن و نصب روی سرور های لینوکس میتوانید نسبت به ارتقا امنیت سایت های هاست شده روی سرور اقدام کنید،میتوانید انواع آپشن ها و ورژن های php و... را به راحتی و با چند کلیک بر روی سرویس خود فعال یا غیرفعال کنید در حقیقت کلود لینوکس امکانات و آپشن های انحصاری را در اختیار کاربران یک سرور مجازی میدهد این نرم افزار بیشتر برای سرور هایی که دارای چندین سایت میباشد مفید است

مشاهده پلن ها
انواع لایسنس ها و شرایط: