شرایط و قوانین استفاده از خدمات

شرح شرایط و قوانین آنلاین وی پی اس
مشترک گرامی قوانین زیر شرایط سرویس دهی و خدمات آنلاین وی پی اس میباشد و کلیه خرید ها و مکاتبات و فاکتور های پرداختی شما در آنلاین وی پی اس به منزله قبول کلیه قوانین زیر میباشدو تعهد به اجرا و قبول این قوانین میباشد

قوانین سرور و میزبانی

1. آنلاین وی پی اس متعهد مي گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات ميزباني وب را با شرايط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنين انتخاب كاربر، با توجه به فرمي كه كاربر ارسال مي كند، به وي ارائه نمايد
2 . در صورت مصرف بالا و یا ایجاد اختلال در پورت شبکه سرور های داخلی یا خارجی آنلاین وی پی اس در صورت امکان ابتدا اطلاع سپس در صورت عدم رسیدگی مشترک پورت را محدود و یا سرویس مشترک را قطع میکند مشترک موظف است به دلیل اشتراکی بودن پورت های شبکه ای سرور ها به صورت مجاز و تا حدی که موجب اختلال نشود مصرف داشته باشد در صورت عدم رعایت حد مجاز اشتراک سرویس قابل کنسل شدن از طرف آنلاین وی پی اس و هزینه سرویس غیر قابل عودت است
3. متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه آنلاین وی پی اس بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام تبادل فايلها و كلا هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه آنلاین وی پی اس نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.
4. متقاضي متعهد مي گردد كه نام اختصاصي و رمز عبور اختصاص يافته به خود را كه توسط آنلاین وی پی اس به وي اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه آنلاین وی پی اس به غير واگذار ننمايد.
5. آنلاین وی پی اس جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به آنلاین وی پی اس اطلاع دهد در غير اين صورت آنلاین وی پی اس هيچ مسئوليتي را در اين قبال آن نمي پذيرد.همچنین آنلاین وی پی اس میتواند در هر زمان سرویس های مشترکانی را که اطلاعات واقعی وارد نکرده اند مسدود نمایند.
6. در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط آنلاین وی پی اس به هر علتي چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير كه از اراده آنلاین وی پی اس خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه آنلاین وی پی اس نخواهد بود و مشمول عودت هزینه نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ...، اشكالات خطوط مخابراتي،انتقال سرور،تغییر شبکه، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به ميزباني وب، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده آنلاین وی پی اس)اشاره نمود.
7. استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت، ارسال هرز نامه، استفاده نابجا از سايت و مواردي از اين قبيل موجب قطع شدن دسترسي شما خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد. قطع شدن سرويس بدين معناست که سرويس مربوطه ابتدا suspend شده و سپس بعد از ارسال نسخه پشتيبان fullbackup به کاربر به طور کلي از سيستم حذف مي شود.در رابطه با ارسال هرز نامه به دلیل اسیب زدن به کلیه منابع شرکت مبلغ جریمه نسبت به شکستن این قانون از کاربر مخاطی دریافت خواهد شد.و تنها فول بک اپ به کاربر تحویل داده خواهد شد و به هیچ عنوان امکان میزبانی مجدد این کاربر نیست. در موارد فورس ماژور شرکت بدون اخطار جهت حفظ کیفیت سرویس میتواند سرویس شما را معلق کند
8. مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و ...، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه آنلاین وی پی اس نمي باشد.
9. اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم كامپيوتري آنلاین وی پی اس در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.
10. مشترک متعهد میگردد در تیکت ها و روابط خود با آنلاین وی پی اس از به کار بردن هرگونه موارد توهین آمیز،فحاشی،به کار بردن کلمات نادرست و همچنین شوخی های نامربوط خودداری کند در صورت مشاهده چنین مواردی آنلاین وی پی اس مجاز است حساب کاربر را با توجه به نظر کارشناسی از 1 تا 100 روز مسدود و یا جریمه نقدی کند در این شرایط امکان لغو سرویس نخواهد بود.و شرکت این حق را برای خود خواهد داشت نسبت به شکایت رسمی علیه کاربر خاطی اقدام نمائید همچنین در صورت داشتن هرگونه شکایت و اعتراض نسبت به سرویس ها کاربر متعهد میشود این دسته از مسائل را صرفا در محاکم معتبر قضایی ادعا نماید و هرگونه ادعا در محافل مجازی منجر به شکایت از طرف شرکت خواهد شد.
11.کاربر آنلاین وی پی اس متعهد میشود در کنار سرویس بک اپ گیری آنلاین وی پی اس شخصا نسبت به نگهداری اطلاعات خود اقدام کند و در شرایطی که بک اپ در اختیار آنلاین وی پی اس نیست مسئولیت دیتا با خود کاربر میباشد
12. کاربر متعهد میشود از سرویس خریداری شده برای موارد فیلترینگ استفاده نکند و در صورت استفاده بدون حق گارانتی مسدود و حذف خواهد شد
13. کاربر آنلاین وی پی اس متعهد میشود در عنواین درخواست های خود از کلمات صحیح به کار ببرد در غیر اینصورت آنلاین وی پی اس مجاز به جریمه کاربر طبق نظر کارشناسی شده است.
14. مشترک استفاده کننده از سرویس های آنلاین وی پی اس الزما میبایست اطلاعات کاملا دقیق (مشخصات فردی)خود را وارد نمائید و در هر زمان مورد بررسی شرکت قرار گیرد و در صورت اشکال در اطلاعات آنلاین وی پی اس مجاز به مسدود کردن حساب کاربر است و در این شرایط کاربر میبایست نسبت به اصلاح مشخصات اقدام نمائید و برای این شرایط گارانتی شامل نمیشود
15. در سرویس های سرور مجازی و اختصاصی به دلیل وجود روابط بین المللی کاربر موظف به دریافت منظم بک آپ از سرویس های خود است و در صورتیکه در هر بازه زمانی برای دیتا کاربر مشکل ایجاد شود شرکت سعی خود را در رفع مورد کرده و در صورت عدم موفقیت هیچ گونه مسئولیتی در این باره چه از نظر عودت وجه چه از نظر معنوی نداشته و این مورد پیش از خرید در قوانین به اطلاع کاربر رسیده و کاربر قبول کرده است.
16. آنلاین وی پی اس در هر زمان بنا به صلاح دید و سیاست کاری مجموعه مجاز به تغییر تعرفه ها بوده است
17. خدمات کانفینگ انجام شده بر روی سرور های خریداری شده از آنلاین وی پی اس یا خریداری نشده از آنلاین وی پی اس تا 48 ساعت پس از اعلام اتمام کانفینگ زمان برای اعلام مشکل داشته و پس از ان مسئولیتی بر عهده آنلاین وی پی اس نمیباشد شایان ذکر است تنظیمات امنیتی و بهینه سازی های مقابله با اسپم و کلیه موارد کانفینگ شده در هر زمان در صورت اسیب و نفوذ و موارد این چنین بر عهده خود کاربر بوده و آنلاین وی پی اس هیچگونه مسئولیتی به دلیل متن باز بودن و خارج از شرایط دسترسی نخواهد داشت.
18. ماژول ها و تابع های فعال یا غیرفعال و پورت های باز یا بسته و تمام موارد موجود در سرور ها کاملا طبق نظر کارشناسی مسئولان آنلاین وی پی اس بوده و کاربر در صورت تمایل عدم وجود مورد درخواستی میتواند درخواست خود را به واحد فنی ارسال کند و در این موارد تنها نظر کارشناسی آنلاین وی پی اس در فعال یا غیرفعال کردن موارد فنی قابل قبول است و مشترک متعهد به قبول ان میشود.
19.پاسخگویی به تیکت های فنی و فروش طی 1 الی 48 ساعت انجام شده و موارد فنی که نیاز به رسیدگی دارد طبق نظر کارشناسی مسئولان آنلاین وی پی اس میتواند طبق ساعات اعلامی مسئولان در انتظار باشد.
20. سرویس های اشتراکی مجاز به استفاده از سرویس برای چتروم و یا سایت های پر بازدید نمیباشد.سرویس های هاست و نمایندگی اشتراکی میباشند و منابع بین کل مشتریان سرور تقسیم است به همین علت ممکن است در پاره ای از زمان ها با کندی سرعت،مشکلات نرم افزاری روبه رو باشد و شرکت موظف به بررسی این موارد میباشد کاربر آگاهانه نسبت به این مورد از سرویس های اشتراکی خرید مینمائید.
21.استفاده از کلیه سرویس های شرکت آنلاین وی پی اس به عنوان عبور از موارد غیر مجاز (فیلتیرینگ) کشور جمهوری اسلامی ایران کاملا غیر مجاز بوده و هرگونه استفاده از هاست،نمایندگی و... برای ارائه خدمات آموزش فروش و... در این رابطه باعث مسدود شدن اکانت مربوطه به صروت دائم و عدم برگشت هزینه خواهد شد.همچنین در این موارد شرکت میتواند سرویس مورد نظر را کاملا حذف و بک اپ نیر ارائه ندهد.
22. سرور های مجازی،اختصاصی،نمایندگان که از طرف دیتاسنتر به دلایل مختلف Abuse دریافت کنند موظف هستند طی 1 الی 6 ساعت نهایت مشکل را حل نمایند در غیر اینصورت شرکت و دیتاسنتر مجاز به مسدود و یا بلاک کردن و یا جریمه نقدی سرویس کاربر میباشند(در موارد فورس ماژور دیتاسنتر یا آنلاین وی پی اس در این موارد میتواند سرویس را بلافاصله بلاک کند) در این موارد صرفا وظیفه خریدار است حل مشکل و به دلیل اختصاصی بودن سرویس هیچگونه مسئولیتی بر عهده آنلاین وی پی اس نیست
23. در کلیه سرور های مجازی و اختصاصی وظیفه بک اپ گیری صرفا به عهده مشترک است و آنلاین وی پی اس در صورت خرابی هارد سرور و یا هر مشکل دیگر که باعث از بین رفتن اطلاعات این دسته از مشتریان باشد هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و مشترک متعهد میشود در صورت ایجاد مشکل هیچگونه اعتراضی نکند. آنلاین وی پی اس در موارد فورس ماژور میتواند برای تغییر سرور های خود و انتقال دیتا های کاربران اقدام کند انتقالات در برخی موارد ممکن است بیش از چند روز و چند هفته زمان ببرد در این صورت کاربر میبایست همکاری لازم را کرده و در این موارد گارانتی شامل نمیشود.
24. در کلیه سرویس ها استفاده از دامین های رایگان مانند TK ممنوع بوده و در صورت سفارش با این دامین ها میبایست مشترک سریعا نسبت به تغییر ان اقدام نمائید شایان ذکر است در صورت استفاده در هنگام سفارش امکان تغییر به دامین معتبر میسر است اما در این شرایط به دلیل ذکر در قوانین امکان استفاده از خدمات گارانتی وجود ندارد
25.موارد مربوط به مسدودیت کلیه سرویس ها به دلیل عدم پرداخت صورت حساب تمدید در ابتدای روز تاریخ سر رسید ساعت یک بامداد هر روز صورت گرفته آنلاین وی پی اس صرفا تا 24 ساعت بعد از تاریخ سر رسید(ساعت یک بامداد روز بعد از تاریخ سر رسید) امکان ارائه فول بک اپ از سرویس به کاربر دارد در غیر اینصورت میسر نمیباشد(فول بک اپ شامل سرور های اختصاصی ،مجازی نمیشود و کاربر میبایست قبل از مسدودیت اقدام نماید)کلیه سرویس ها 72 ساعت بعد از سر رسید به صورت کامل حذف و آنلاین وی پی اس هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد(در سرور های اختصاصی و مجازی سرویس بین یک الی 24 ساعت بعد از مسدودیت حذف خواهد شد).
26.تاریخ تمدید سرور های اختصاصی خارج از کشور 24 هر ماه میلادی میباشد و بدون در نظر گرفتن تاریخ خرید مشترک میبایست حداکثر 24 هر ماه میلادی سرور تمدید شود در غیر اینصورت آنلاین وی پی اس مسئولیتی در قبال تمدید بعد از این تاریخ یا حذف و از دست رفتن دیتا سرور اختصاصی خارج نخواهد داشت.
27.در صورت اعمال هرگونه تحریم بر روی سرور های اختصاصی خارج از کشور آنلاین وی پی اس هیچگونه مسئولیتی در این قبال نداشته و کلیه موارد متحمل شده بر مشترک در این شرایط بر عهده مشترک میباشد
28. در کلیه سرویس های هاست و نمایندگی داخل و خارج از ایران آنلاین وی پی اس صرفا جهت جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته(Spam) فانکشن mail و phpmail مسدود میباشد لازم به ذکر است برای ارسال ایمیل از طریق اسکریپت های تحت وب میبایست از Smtp استفاده نمائید(دقت نمائید بسته بودن این فانکشن صرفا برای موارد فنی و امنیتی است و ارسال و دریافت ایمیل از طریق وب میل های سرور ها و Smtp بدون مشکل است)
29.در سفارش سرور های اختصاصی خارج سفارش دقیقا برابر پلن انتخابی مشتری در دیتاسنتر ثبت میشود و مشخصات و امکانات سرور دقیقا برابر با همه مشخصات و امکانات و قوانین دیتاسنتر است و آنلاین وی پی اس صرفا رابط سفارش میباشد و در صورت وجود مشکل صرفا درخواست کاربر را به دیتاسنتر منتقل میکنئ و هیچ مسئولیتی در سرور های اختصاصی خارج ندارد.بعد از ثبت سفارش سرور اختصاصی ایران صرفا در صورت عدم تحویل در تایم موجود در صفحه خرید یا تایم اعلامی شرکت به صورت تلفنی یا تیکت امکان کنسل نمودن سفارش وجود دارد و در تایم مجاز یا بعد از تحویل امکان کنسلی نخواهد بود
30. کلیه سرور های اختصاصی ایران دارای پشتیبانی لایه یک(سخت افزاری،شبکه ای) میباشد و مدیریت نرم افزاری و موارد دیگر بر عهده مشترک است.در صورت ایجاد مشکل توسط مشترک دارای سرور اختصاصی ایران شرکت مجاز به قطع ارتباط شبکه ای یا خاموش نمودن سرور مشترک را دارد.در صورت بروز مشکل فنی در سرور مشترک طبق استاندارد دیتاسنتر 2 ساعت دسترسی KVM به مشترک قابل ارایه است
در صورت عدم فراهم بودن زیر ساخت kvm برای سرور های اختصاصی ایران در دیتاسنتر دسترسی ilo به کنسول بمدت 3 ساعت برای مشترک فعال میشود.
31. دسترسی فیزیکی به سرور های اختصاصی ایران صرفا با تایید واحد فنی آنلاین وی پی اس مجاز بوده و آنلاین وی پی اس در تایید یا عدم تایید درخواست مختار میباشد
32. در صورت ایجاد نقص در قطعات سخت افزاری سرور های ایران آنلاین وی پی اس مشترک موظف به اعلام شرح مشکل به واحد فنی آنلاین وی پی اس است و بعد از بررسی آنلاین وی پی اس بین 1 الی 10 روز کاری مجاز به حل مشکل سخت افزاری مشترک میباشد در صورت وجود قطعه مشابه جایگزین خواهد شد و در غیر اینصورت سرور جدید با مشخصات مشابه تحویل خواهد شد.در صورت عدم امکان آماده سازی سرور جدید نیز صرفا هزینه باقی مانده از دوره بدون پرداخت جریمه عودت میشود(در این شرایط گارانتی عودت هزینه امکان پذیر نیست)
33. در صورت بروز مشکل فنی و نیاز به ازام تیم فنی بر روی سروراختصاصی ایران این مورد صرفا با تایید واحد فنی و زمانی بین 2 الی 5 روز کاری به دلایل فنی امکان پذیر میباشد.مشترک موظف است از دیتا موجود در سرور در مکانی جز تجهیزات آنلاین وی پی اس بک آپ گیری نمائید و در صورت بروز هرگونه نقص مسئولیتی بر عهده آنلاین وی پی اس نمیباشد
34. مشترک موظف است در صورت اعلام شکایت از طرف آنلاین وی پی اس یا هر سازمان مرتبط مراتب را سریعا بررسی نمائید در غیر اینصورت آنلاین وی پی اس مجاز به قطع سرویس مشترک میباشد
35. مشترک موظف به مدیریت ترافیک ماهانه میباشد و بعد از مصرف 80 درصد ترافیک واحد مالی آنلاین وی پی اس به مشترک اعلام نموده و میبایست نسبت به شارژ اقدام نمائید در صورت اتمام ترافیک آنلاین وی پی اس مجاز به قطع سرویس است
36. سر رسید کلیه سرویس ها از تاریخ سفارش و پرداخت میباشد و ارتباطی به تاریخ تحویل ندارد. کلیه سروریس های سرور اختصاصی در روز سر رسید در صورت عدم تمدید مسدود و در صورت عدم تمدید تا 24 ساعت حذف خواهد شد.(در صورت نیاز به بک آپ میبایست 48 ساعت قبل از سر رسید اقدام نمائید)
37. در صورت بروز مشکل شبکه ای در دیتاسنتر آنلاین وی پی اس مراتب را از طریق دیتاسنتر بررسی نموده و به مشترک اعلام مینماید
38. در صورت قطعی کامل بیش از 3 روز و عدم پاسخ آنلاین وی پی اس مشترک مجاز به کنسل نمودن سرویس و عودت مانده سرویس است.
39. در کلیه سرور های مجازی ایران الزاما پورت مانیتورینگ snmp میبایست فعال باشد و در صورت غیر فعال نمودن این پورت به هر طریق آنلاین وی پی اس مجاز به مسدودیت سرویس میباشد
40.هیچگونه محدودیتی در هیچ پورت خاصی از طرف آنلاین وی پی اس و یا دیتاسنتر بر روی شبکه و سرور ها اعمال نشده است و مشکل در هر پورت ممکن است دلایل خاص دیگری داشته باشد که از اراده دیتاسنتر و آنلاین وی پی اس خارج است و در این شرایط آنلاین وی پی اس مراتب را پیگیری کرده و در صورت عدم حل مشکل این شرایط مشمول گارانتی نخواهد شد
41. در صورتیکه کاربر در حساب کاربری خود موجودی داشته باشد در صورت صدور صورت حساب توسط سیستم موجودی در صورت حساب لحاظ شده و غیر قابل برگشت میباشد
42.در صورتیکه مشترک تمایل به کنسلی هر یک از سرویس های خود دارد الزاما میبایست نسبت به ثبت تیکت برای واحد فروش و مالی و اطلاع این موضوع اقدام نمائید در غیر اینصورت در صورت کسر هزینه به صورت خودکار از موجودی حساب کاربری در سایت آنلاین وی پی اس این مبلغ و تمدید غیر قابل برگشت میباشد
43. در صورت پرداخت فاکتور های تمدید سرویس شامل تمام سرویس ها بعد از پرداخت مشترک امکان اعلام انصراف از سرویس را ندارد و به صورت کلی بعد از پرداخت هزینه تمدید سرویس به صورت سیستمی تمدید شده وامکان کنسلی و عودت جزء یا کل هزینه تمدید نمیباشد.

تعهد:

1- قیمت سرویس های ارائه شده در چند بخش برای خریدارد قابل رویت بوده و خریدارد کاملا اگاهانه نسبت به خرید اقدام میکند این قیمت ممکن است نسبت به شرکت های دیگر کم و یا زیاد باشد به دلیل خصوصی بودن شرکت آنلاین وی پی اس عملیات قیمت گذاری کاملا در اختیار شرکت بوده و کاربر نمیتواند بعد از خرید کالا به هر دلیل به علت قیمت پایین یا بالا نسبت به مراکز دیگر درخواست لغو سرویس نمایند کاربر آنلاین وی پی اس متعهد میشود ضمن اگاهی ازکلیه مفاد و قوانین شرکت قیمت های موجود و قوانین را با عضویت در سایت تایید کرده است.
2. آنلاین وی پی اس مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد در این صورت گارانتی شامل نخواهد شد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.
3- در صورت عضویت یک فرد حقیقی یا حقوقی با چند اکانت و هویت های جعلی یا یکسان یا مختلف آنلاین وی پی اس مجاز به قطع دسترسی اکانت ها و یا کنسل نمودن کلیه سرویس ها یا جریمه نقدی میباشد